GRONO PEDAGOGICZNE ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH

DYREKCJA


Bogusław Szopa
dyrektor ZSS
wychowanie fizyczne
e-mail

Małgorzata Marzec
wicedyrektor
biologia
e-mail

Katarzyna Duda
wicedyrektor
matematyka
e-mail

Joanna Janta
wicedyrektor
geografia
e-mail

Dariusz Bonarski
Wicedyrektor
WF
e-mail

JĘZYK POLSKI


Klaudia Kończak
Podstawówka

e-mail

Ewa Kulig
Gimnazjum

e-mail

Iwona Materny
Gimnazjum

e-mail

Ksenia Mrozek
Gimnazjum

e-mail

Magdalena Wilk-Konieczna
Podstawówka

e-mail

Beata Oświęcimska-Hurek
Gimnazjum

e-mail

Alina Rostalska
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Elżbieta Tobolewska
Liceum

e-mail

Katarzyna Nowak
Podstawówka

e-mail

Joanna Sławińska
Podstawówka

e-mail

MATEMATYKA


Katarzyna Budziłek-Jurek
Podstawówka, Gimnazjum

e-mail

Aleksandra Cyroń-Markiewicz
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Anna Jelito
Gimnazjum

e-mail

Justyna Klimas
Gimnazjum

e-mail

Barbara Bryńska
Gimnazjum

e-mail

Bożena Kowalik
Podstawówka

e-mail

Katarzyna Matura
Podstawówka

e-mail

HISTORIA I WOS


Dorota Delawska
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Leszek Gasiulewicz
Gimnazjum

e-mail

Marta Kmieć
Podstawówka

e-mail

Maria Kujawa
Podstawówka

e-mail

Henryk Lazar
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Barbara Niedźwiedź
Gimnazjum

e-mail

Robert Jaworski
Gimnazjum

e-mail

JĘZYK ANGIELSKI


Barbara Firczyk
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Dorota Gaworska
Gimnazjum

e-mail

Iwona Knap-Margiel
Podstawówka

e-mail

Katarzyna Moj-Giza
Podstawówka

e-mail

Katarzyna Ostrowska
Podstawówka

e-mail

Katarzyna Cichoń
Podstawówka

e-mail

Joanna Głogowska
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Ewelina Saltarska
Gimnazjum

e-mail

Joanna Sięka
Gimnazjum

e-mail

Justyna Strzelczyk
Gimnazjum, Liceum

e-mail

JĘZYK NIEMIECKI


Sylwia Binienda-Knop
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Lidia Mendakiewicz-Gral
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Agnieszka Rostańska
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Ilona Kaczmarek
Gimnazjum

e-mail

JĘZYK FRANCUSKI


Małgorzata Szydlik
Gimnazjum, Liceum

e-mail

BIOLOGIA I PRZYRODA


Anna Pawłowska
Podstawówka

e-mail

Barbara Przybysz
Podstawówka

e-mail

Marta Wrazidło
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Agnieszka Zielińska
Gimnazjum

e-mail

FIZYKA


Stefan Janta
Liceum

e-mail

Małgorzata Sitek
Gimnazjum

e-mail

CHEMIA


Jolanta Kempny
Liceum

e-mail

Beata Mendak
Gimnazjum

e-mail

GEOGRAFIA


Ewa Suliga
Gimnazjum, Liceum

e-mail

INFORMATYKA


Magda Malcherek
Podstawówka

e-mail

Krzysztof Raczewski
Gimnazjum, Liceum

e-mail

Joanna Figurska
Gimnazjum, Liceum

e-mail

MUZYKA


Marta Sroczyńska
Gimnazjum

e-mail

PLASTYKA, TECHNIKA i zajęcia artystyczne


Maria Kasperek
Gimnazjum

e-mail

Magdalena Hadryś-Sumień
gimnazjum

e-mail

Maria Bernaciak
Gimnazjum

e-mail

Magdalena Kołodziej
Technika

e-mail

RELIGIA


Danuta Borkowska
Podstawówka

e-mail

Dorota Grzywacz
Gimnazjum

e-mail

Justyna Kowara
Gimnazjum

e-mail

ks. Wojciech Dytko

e-mail

ks. Wojciech Waszczak

e-mail

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA


Beata Brysz
Podstawówka

e-mail

Sabina Frankowska
Podstawówka

e-mail

Danuta Jakóbczyk
Podstawówka

e-mail

Beata Jakubik
Podstawówka

e-mail

Anna Mołdrzik
Podstawówka

e-mail

Radosław Szymański
podstawówka

e-mail

Magdalena Małyszek
Podstawówka

e-mail

Anna Osowska
Podstawówka

e-mail

Anna Przyłucka
Podstawówka

e-mail

Anna Golf
Podstawówka

e-mail

Monika Goj Szołtysik
podstawówka

e-mail

Agnieszka Majchrowska
Podstawówka

e-mail

Katarzyna Kuczma
podstawówka

e-mail

Magdalena Ościk
podstawówka

e-mail

Beata Zych
podstawówka

e-mail

WF i Trenerzy


Karolina Cichońska
Pływanie

e-mail

Piotr Brol
Pływanie

e-mail

Aleksander Folta
Piłka ręczna

e-mail

Helena Sontag
Karate

e-mail

Ilona Gierakowska
WF

e-mail

Tomasz Kawa
Hokej na trawie

e-mail

Janusz Komenda
Pływanie

e-mail

Agnieszka Lachowicz-Ackerman
WF

e-mail

Małgorzata Leroch
Pływanie

e-mail

Leszek Małyszek
Pływanie

e-mail

Paweł Machura
Piłka Nożna

e-mail

Tomasz Nowara
Siatkówka

e-mail

Katarzyna Kowalska
Piłka ręczna

e-mail

Damian Pasek
Lekkoatletyka

e-mail

Tomasz Rusz
Piłka nożna

e-mail

Artur Sala
Piłka nożna

e-mail

Andrzej Manecki
Karate

e-mail

Adam Sitkiewicz
Pływanie

e-mail

Mateusz Miodoński
WF

e-mail

Justyna Pawłowska
WF

e-mail

Janusz Vogtmann
WF

e-mail

Zbigniew Szyguła
Piłka nożna

e-mail

Anna Nowara
Siatkówka

e-mail

Grzegorz Zawojek
Pływanie

e-mail

Alan Polok
WF

e-mail

Anna Zawisza
Pływanie

e-mail

Beata Łazarek
WF

e-mail

Monika Wilk
WF

e-mail

Dominika Bromberek
WF

e-mail

Adam Stasz
WF

e-mail

Wiesław Marcinkowski
Siatkówka

e-mail

Wychowawcy świetlicy w szkole podstawowej nr 8


Aleksandra Iwaniuk

e-mail

Joanna Kowolik

e-mail

Krystyna Sztych

e-mail

Patrycja Bielecka

e-mail

Aneta Raczyńska

e-mail

Agata Sakwerda

e-mail

Wychowawcy świetlicy w gimnazjum


Agnieszka Zielińska

e-mail

Ilona Kaczmarek

e-mail

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 21 wrzesień 2015, 16:33