MKS TAURON Dąbrowa Górnicza

1603544_599655536756721_400468686_o

Dzisiaj nasza szkołę odwiedziło trzech nadzywczjanych.. Włoski trener Polskiego klubu siatkarskiego TAURON działającego w Dąbrowie Górniczej zdobywców srebnego meladu Mistarz Polski 2013 oraz dwie zawodniczki z klubu. Gościnnie również zawitali zawodnicy MUKS-u Michałkowice. Celem spotkania był pokaz siatkówki oraz zdobycie, chociaż minimelnaje wiedzy na temat klubu MKS TAURON Dąbrowa Górnicza.
Przygotowaliśmy dla Trenera niespodziankę, mianowicie mógł sobie porozmawiać z prawdziwym włochem, uczniem naszej szkoły Antoniem Belvedere (niestety rozmowy nikt nie zrozumiał). Resztę rozmowy w języku angielskim przetłumaczyła mgr Dorota Gaworska.
Pytań zarówno do trenera jak i do zawodniczek było wiele.. Oczywiście, dla nas też przygotowano niespodziankę, czyli konkursy z nagrodami. Pierwszym konkursem była teoria o Klubie, ale i wiedza o Polskich siatkarkach.. Kolejną konkurencją trochę bardziej praktyczną był konkurs odbijania piłki w parach :))
Myślę, że pokaz wszystkim się podobał, dostarczył nam niezapomnianych wrażeń i autografów, a dla Antonia i Trenera była to możliwość porozmawiania sobie z ‚Polskim Włochem’.
Oczywiście, czekamy na więcej 😀
A zdjęcia już niebawem.. 🙂
Pozdrawiam, Giluk…

Comments

comments